بنر

تخفیف یورد چگونه کار می کند

تخفیف یورد یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 40 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.


دریافت اشتراک تخفیف یورد

جهت گرفتن اشتراک در تخفیف یورد در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات تخفیف یورد به صورت روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که پیشنهاد خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت تخفیف یورد سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت تخفیف یورد آن را خریداری کنید.

با خرید از سایت تخفیف یورد یک کوپن با کد اختصاصی و منحصر به فرد به شما داده می شود که با توجه به در خواست فروشنده مبنی بر نیاز به پرینت کوپن و یا کد منحصر به فرد آن، با ارایه کوپن تخفیف یورد به فروشنده می توانید از خرید خود لذت ببرید.

به اشتراک گذاشتن تخفیف یورد با دیگران

تخفیف ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و سایر امکانات فضای مجازی دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

خوش گذراندن با تخفیف یورد

پس از خرید،رسید تخفیف یورد خریداری شده و کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ و پیامک در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت تخفیف یورد نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی بن کارت دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی تخفیف یورد لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید تخفیف یورد به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.

 تخفیف یورد در خدمت شما