بنر

درباره ما

درباره ما

شرکت تخفیف یورد صاحب امتیاز و مالک وب سایت تخفیف یورد است. حوزۀ فعالیت تخفیف یورد، ارائه خدمات و محصولات کسب و کارهای استان به صورت آنلاین، روی وب آدرس takhfifurd.com است.

application

برای اطلاع از تخفیف های کسب و کار های استان و خرید محصول و خدمات اپلیکیشن مارا دانلود کنید.

telegram

برای اطلاع از تخفیف های کسب و کارهای استان به ما ملحق شوید.

instagram

برای اطلاع از تخفیف های کسب و کارهای استان اینستاگرام مارا دنبال کنید.

takhfifurd

گروه تخفیف یورد به مدد متخصصین فعال خود در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی و فن آوری اطلاعات و با استفاده از روش‌های نوین تبلیغاتی بستری جهت فروش کالاها و خدمات با تخفیف­های باور نکردنی جهت رفاه هموطنان عزیز راه اندازی کرده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

تخفیف یورد یک بستر فروشگاهی است که به واسطه آن داد و ستدهای تجاری توسط خدمات دهنده­گان با فروش کوپن در ازاء خدمات یا کالا صورت می پذیرد. علاوه بر این، تخفیف یورد یک چهارچوب ارائه می ­دهد که شما در آن می­ توانید محصولات را به صورت کوپن تحت عنوان خدمات و کالا با تخفیف تعیین شده خریداری کنید.

گروه تخفیف یورد برای یک انتخاب خوب با بهترین پیشنهادات از بین بهترین رستورانها، کافی ­شاپ­ ها، مراکز تفریحی، فرهنگی، آموزشی، سلامتی، زیبایی و … در کنار شماست تا شما مشتری گرامی بهترین ­ها را با مناسب­ ترین قیمت تهیه کنید.

مشتری های جدیدی جذب کنید

سیستم خرید گروهی و جذب مشتریان جدید، از طریق ارائه تخفیف بر روی خدمات یک کسب و کار از طریق اینترنت، شیوه ای نوین در تبلیغات است که توسط تخفیف یورد ارائه می شود.

شیوه فعالیت سایت به این صورت است که تخفیف یورد با کسب و کارهای تراز اول وارد مذاکره می شود و با عقد قراداد با این کسب و کارها، کالا و خدمات آنها را با تخفیف برای مدت محدودی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. کاربران تخفیف یورد میتوانند با خرید تخفیف های مد نظر خود، کدهای اختصاصی را دریافت نمایند و با ارایه این کدها به فروشنده در زمان مشخص شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.