بنر

راهنمای فروشنده ها

نحوه استعلام مجوز سایت تخفیف یورد

بعد از ورود به سایت www.enamad.ir   به بخش جست جوی کسب و کارهای دارای نماد رفته و www.takhfifurd.com   را در بخش دامنه سایت وارد کرده و استعلام نماد اعتماد و تاریخ اعتبار را مشاهده خواهید کرد.

نحوه گرفتن استعلام کد تخفیف و باطل کردن آن

بعد از خرید محصول و یا خدمات توسط خریدار فاکتور خریدی با کد تخفیف منحصر به فردی مطابق شکل زیر به خریدار ارایه می­ شود که خریدار می ­تواند با ارایه آن و یا فقط با ارایه اسکرین شاتی از آن به فروشنده از محصولات و خدمات فروشنده استفاده نماید.

فروشنده بعد از دریافت کد تخفیف می­ بایست کد تخفیف مورد نظر را باطل نماید تا شخص دیگری از آن دوباره استفاده نکند. برای این کار می تواند کد تخفیف موجود در شکل را در بخش استعلام کد بخش فروشندگان مطابق شکل زیر وارد نماید سپس با استعلام اطلاعات فاکتور و زدن گزینه ابطال کد، کد را باطل نمایید.

نحوه گذاشتن تبلیغ یا تخفیف جدید

برای گذاشتن تبلیغ جدید و یا ویرایش تبلیغ های پیشین وارد زبانه تخفیف ها می شوید.

به منظور گذاشتن تبلیغات جدید کافی است وارد قسمت تخفیف جدید در زبانه تخفیف ها شوید و نام فروشگاه خود را در قسمت عنوان وارد کنید و دکمه انتشار را کلیک نمایید، تا تیم پشتیبانی تخفیف یورد تبلیغات شما را طراحی نماید.

همانطور که در تصاویر زیر می بینید.

به منظور استفاده از خدمات تخفیف یورد کافی است بعد از مراجعه به بخش عضویت و وارد کردن اطلاعات کاربری از طریق زبانه درخواست فروشندگی اطلاعات کسب و کار خود را وارد کنید تا تیم بازاریابی تخفیف یورد با شما تماس گرفته و برای بستن قرارداد کاری مراجعه نماید.