بنر

سوالات متداول شرکای تجاری

سوالات متداول شرکای تجاری

چرا باید تبلیغات خود را در تخفیف یورد قرار دهیم؟
هزینه تبلیغات در تخفیف یورد چقدر است؟
مزایای تخفیف یورد چیست؟


داشتن مشتریان جدید و خوب به‌ عنوان فعالیتی که ما هر روز در تخفیف یورد به دنبال جذب آن هستیم، آرزوی هر فروشنده و یا ارائه‌کننده خدمات است. ما تنها پیشنهادها را در سایت تخفیف یورد ثبت و ارائه نمی‌کنیم،‌ بلکه تمامی مشتریان و دوستان و آشنایان را از آن باخبر می‌کنیم؛ درواقع با ارائه خدمات یا کالاهای خود، شما با جامعه‌ای بسیار بزرگ از مشتری بالقوه در تخفیف یورد روبرو هستید. از طرف دیگر این مشتریان، علاقه‌مندند دوستان و فروشندگان خوب را بشناسند
مدیریت سایت

چرا باید با تخفیف یورد همکاری کنیم

  1. فضای خالی و کم‌ مصرف کاری خود را به فضای پربازده تبدیل کنید.
  2. خدمات خود را آسان و هدفمند تبلیغ کنید.‌ ما شما را معرفی و معروف می‌کنیم.
  3. ما شرکت‌های معروف و باکیفیت را معرفی و بازاریابی می‌کنیم.
  4. مشتریان ما،‌ گروه فعال،‌ جوان و پویا هستند.
  5. تعداد مشتریان فرستاده‌ شده از ما به شما،‌ فعالیت و هزینه و سودآوری شما را تضمین می‌کند.
  6. ۸۵ درصد از مشتریان ما،‌ به خدمات ما وفادار بوده و خریدهای متعددی از تخفیف یورد انجام داده‌اند.
  7. خدمات ما به‌طور کامل رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای است. گروه تخفیف یورد به دنبال ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات است.

TAKHFIFURD

بهینه سازی

تخفیف یورد یک سرویس بازاریابی بسیار خوب برای ارزیابی خدمات است که با استفاده از ابزارهای آمارگیری تحت وب می‌توانیم به شما بگوییم چند نفر از پیشنهاد شما بازدید کرده‌اند و چه میزان فروش داشته‌اید.

بنابراین شما می‌توانید با توجه به تعداد کوپن‌های خریداری‌ شده، نسبت به کیفیت و قیمت سرویس خود اطمینان حاصل کنید.

takhfifurd

شما تنها زمانی هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید که مشتری از سرویس شما استفاده کند.
حتی اگر پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارائه خدمات و سرویستان به‌صورت رایگان روی وب‌سایت تخفیف یورد به هزاران مشتری خوشحال باشید. این خود خدمات بازاریابی ارزشمندی است.
تمامی کوپن‌ها دارای کد هستند. بنابراین مشتری فقط می‌تواند یک‌بار از آن‌ها استفاده کند و بدین ترتیب از ایمن بودن سرویس ما مطمئن خواهید بود.

takhfifurd

ابهامات

هزینه تبلیغات چقدر است؟

هیچ!! 

تخفیف یورد سیستمی است که در ابتدا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. شما خدمات خود را ارائه می‌کنید و بقیه کار با ما است. وظیفه ماست که موفقیت فروش خدمات یا محصولات شما را تضمین کنیم، چراکه موفقیت ما در موفقیت شماست. این بک بازی برد-برد برای ما و شما است.

چگونه خرید انجام می‌شود؟

مشتریان خرید را از سایت تخفیف یورد انجام می‌دهند و پس از خرید، کوپن مربوطه را دریافت کرده و با در دست داشتن این کوپن به محلی که شما خدمات می‌دهید مراجعه خواهند کرد. ما همه جزییات را برای شما توضیح خواهیم داد.

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟

درصد تخفیف زیاد تعداد بیشتری از مشتریان به سرویس شما علاقه‌مند خواهند شد و در آینده تبدیل به مشتری دائم شما می‌شوند. تخفیف یورد کاملاً روش بازگشت هزینه تبلیغات را برای شما واضح می‌کند. شما در ازای هزینه مشتری دریافت می‌کنید و اگر مشتری نبود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! بنابراین شما تبلیغاتی با چشم‌بسته انجام نداده و همه‌چیز زیر نظر شماست. دلیل مثبت دیگر برای کسب موفقیت، نمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت.

حالا باید چه کار کنم؟

با همکاران ما جلسه‌ای داشته باشید و جزییات سرویس را باهم بررسی کنید. نتیجه جلسه و شروع فعالیت‌های تبلیغاتی شما با ما.

 

سؤالات بسیاری دارم!

با آدرس info@takhfifurd.com مکاتبه کنید و سؤالات و ابهامات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. ما با شما تماس گرفته و تمامی سؤالاتتان را پاسخ‌ خواهیم داد.

همه چیز را با تخفیف از ما بخواهید

سؤال‌های متداول شرکای تجاری