بنر

کتابسرای تخفیف یورد با 40 درصد تخفیف

40 %
تخفیف
2 خرید
کتاب رهبری
نام کتاب: رهبرینویسنده: الکس فرگوسن         
مترجم: هنگامه خدابندهجلد کتاب: شومیز
تعداد صفحات: 376مناسب برای: بزرگسال, جوان
امتیاز گودریدز: 4/11 از 5                       انتشارات: الماس پارسیان

قیمت روی جلد:   70،000 تومان

قیمت تخفیف یورد: 46،200 تومان


درباره کتاب:

کتاب «رهبری» روایت سال‌ها خاطرات و تجربیات «سرالکس فرگوسن» در سال 2015 منتشر شد. این اثر علاوه‌بر اینکه سرگذشت‌نامه‌ای خواندنی و جذاب برای علاقه‌مندان به فوتبال و ورزش است اثری مفید برای یادگیری اصول مدیریتی است. این کتاب روایت مصاحبه‌ی «مایکل موریتز» با «سرالکس فرگوسن» یکی از چهره‌های نامدار تاریخ جهان و سرمربی باشگاه منچستریونایتد است که طی سیزده فصل آن را به نگارش درآورده است که عبارت‌اند از «به خود واقعی‌تان تبدیل شوید»، «پی بردن به اشتیاق»، «کنار هم چیدن قطعات»، «کار با دیگران»، «تدوین استانداردها»، «سنجش افراد»، «تمرکز»، «انتقال پیام»، «رهبری! بله، مدیریت! نه»، «خط پایان»، «توسعه کسب‌وکار»، «ارتباط با دیگران» و «انتقال».

کتاب «رهبری» منبعی کامل از اصول و نکات مدیریتی و درس‌هایی برای زندگی است که در آن «سرالکس فرگوسن» به اشتباهات و خطاهایش طی سال‌ها فعالیتش در فوتبال اشاره می‌کند. او در این اثر از اهمیت گوش دادن و خوب نگاه کردن برای رهبری و سرپرستی یک تیم می‌گوید و بر این باور است بسیاری از افراد به‌طور مؤثر به رویدادهای اطرافشان دقت نمی‌کنند. او در این اثر از اهمیت نظم صحبت می‌کند و آن را امری ضروری برای رهبری موفق می‌داند.

قسمت هایی از کتاب:

وقتی جوان بودم بیشتر انتقاد می‌کردم. وقتی یاد مصاحبه زنده تلویزیونی بعد از پیروزی آبردین در فینال جام حذفی فوتبال اسکاتلند در مقابل رنجرز می‌افتم، عصبی می‌شوم (سه روز بعد از برد فینال جام در جام اروپا مقابل رئال مادرید) این در حالی بود که من تیم را به خاطر «عملکرد افتضاح» به باد انتقاد گرفته بودم. کمی بعدازاینکه تجربیاتی اندوختم، نگرش متفاوتی را در پیش گرفتم. انتقاد جلوی جمع هیچ فایده‌ایی نداشت. چیزی از اين کار عاید نمی‌شد، بلکه فرد را تحقیر و اطرافیانش را وحشت‌زده می‌کرد. تلاش کردم قوانینی تدوین کنم. درحالی‌که ادعا نمی‌کنم هميشه در اوج هیجان و عصبانیت موفق بوده‌ام، در تلاش بودم که شدیدترین انتقادهایم را در جلسه خصوصی با بازیکن نگه‌دارم. همیشه تلاش می‌کردم انتقادم را با گفتن این جمله حمایتی مطرح کنم: «خودت بهتر می‌دونی قادری بهتر از اینا باشی. نظرت چیه؟» همچنین مهم بود که هرکس درک کند که هر اقدام انضباطی دل بخواهی نیست و برای همه به کار گرفته می‌شود و غیرقابل تغییر است. هنگامی‌که رایان گیگز بین دو نیمه بازی مقابل یوونتوس در فصل 1997_1996 شروع به بحث با من کرد، در نیمه دوم او را روی نیمکت نشاندم. هنگامی‌که پول اسکولز یکی از بهترین بازیکنانی که تاکنون پیراهن قرمز یونایتد را به تن کرده، با چند تکل احمقانه منجر به گرفتن کارت قرمز غیرضروری شد، او هم جریمه شد. چون کار او برای تمام تیم دردسر درست کرد؛ با اينکه بازیکن باارزشی بود ولی از قانون بالاتر نبود

شرایط استفاده
زمان تحویل کتاب
نحوه ارسال
بدون محدودیت
هدیه بدهید
  • دریافت محصول، تایید و امضا برگه دریافت محصول به منزله اتمام مراحل خرید می باشد.
  • هزینه پیک به عهده خریدار می باشد.
  • ارسال در سایر شهرها از طریق تیپاکس و هزینه آن به عهده مشتری می باشد.
  • کتاب ها در بجنورد طی یک نیم روز تحویل داده می شوند.
  • اطلاعات آدرس خود را به طور کامل درج نمایید.
  • با بیان دیدگاهتان در بخش نظرات ما را در ارائه خدمات یاری کنید.
نحوه ارسال: از طریق پیک در بجنورد و تیپاکس در سایر شهرها
مدت زمان تحویل کتاب: یک نیم روز در بجنورد
پیش نمایش نقشه
توضیحات تکمیلی کتاب رهبری

#کتاب _

💐💐💐 لیست کتاب های مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید💐💐💐

نظرات
0 دیدگاه
تخفیف یورد
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید
تخفیف های مرتبط "کتاب رهبری"